Для врегулювання спірних питань (розбіжностей), прохання звертатися за адресою: Україна, 03150, м. Київ, вул. Ділова, 4 в робочі дні з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 17:00. Або звертатися за телефоном +38 (044) 221 90 58, e-mail: lpselectrotrade@gmail.com

Відповідальна особа за врегулювання спорів (розбіжностей): директор.

Всі спори (розбіжності), які виникають між Постачальником та Споживачем пов’язані із укладенням, виконанням, зміною, припиненням дії Договору вирішуються шляхом переговорів.

У випадку, якщо спори (розбіжності), не можливо вирішити шляхом переговорів, споживач має право звернутися із заявою про вирішення спорів (розбіжностей) до Регулятора ринку природного газу згідно статті 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та/або вирішити спори (розбіжності) в судовому порядку відповідно до законодавства України.

Порядок Розгляду скарг та врегулювання спорів, визначений у статті 21 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»

«Інструкція про порядок подання та процедуру розгляду звернень/скарг/претензій споживачем»

«Інформація щодо ІКЦ»